Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Аккаунт
Меню
Наша адреса: м Київ, ТЦ "Даринок" ст.м. Лiсова, вул. Магнітогорська, 1 (2 поверх)
м Київ, ТЦ "Даринок" ст.м. Лiсова, вул. Магнітогорська, 1 (2 поверх)
Телефони: +38 (099) 732 2035
Шоу-рум:
Пн-Пт: з 10 до 19
Сб: з 10 до 18

Онлайн-підтримка:
Пн-Нд: з 9 до 20
+38 (099) 732 2035 Замовити дзвінок

ТОП 5 модних диванів 2021 року, будь в тренді

ТОП 5 модних диванів 2021 року, будь в тренді

Модна м'яка мебель вже не відноситься до розряду вишків або багатих причудів. Для багатьох - це відображення життя, частина іміджа, яка свідчить про гнучкість, наявність потенціалу та смаку. Уміння розбиратися в сучасних стилях, майбутніх трендвих напрямках, мебельних і не тільки, дозволяє формувати спроби на себе, як на розвитку спеціаліста з широким кругозіром.

Тому в сьогоднішній статті ми пропонуємо інформацію, яку ми можемо використовувати на практиці (безпосередньо при виборі нового дивана), а також для розширення знань про трендвові вироби меблевої промисловості.

Які моделі та форми диванів актуальні в 2021 році

У наступному році актуальними є образи з простими, плавними формами, більше напоминающих м'яких острівців, що класичний диван. Вони об'ємні, повітряні, часто оснащені широким сидінням, невисокою спинкою. Відсутні які-небудь елементи дерева, кількість підставок на підлокотниках, спинке. Така форма вигідно відрізняється на фоні приватних моделей із строгими лініями, що виглядає і є більш комфортною, розслаблюючою. Вона не піднімає двигун, не викликає напруження, мінімізує травмоопасність, за те, що успіх полюбитися багатьом молодим сім'ям.

Ця конструкція є такою, як протиположність прогресивного, динамічного зовнішнього світу, збалансованість його своїм покоєм, уютом, простою. Діючи ефективно, що відбувається з сучасного, може навіть з футуристичною відокремленою канцелярією, не хочеться опять попадати в таку же середу, а скорее окунуватися в обволакивающей м'якості домашнього дивана. Іменно такі, зручні, плавні, без різких переходів форм, популярні в 2018 році.

Касательно моделей, в поточному сезоні будуть модні:

  • углові дивани;
  • островні м'які зони;
  • модульні системи.

Поглиблена м'яка мебель вже кілька років підтримується на тривидових позиціях, а це означає, що навіть підходить до консервативних властивостей, не привикшим до різких змін окруження. Серед таких моделей можна підібрати та класичні Г-образні форми, що змінюються переходами та усовершенствованными П-образними варіантами, з придатними елементами типу кушеток, не обмежуючи простору підкотниками.

Островні м'які зони, дизайн яких різноманітні, стали популярними лише в поточному сезоні, тому що більше імен серверного обмеження запроваджено з-за високих витрат та необхідності великого простору для установок. Нова ситуація кардинально змінилася, тому що острівні моделі стали виробляти більш адаптовані для малогабаритних квартир, жителі яких формують більшу частину ринку.

Модульні системи в тренді вже кілька сезонів, і в поточному не збираються відтворювати позиції, а всі завдяки багатофункціональності та ефекту цих моделей. Вони здатні любую гостьову превратити в кінотеатр, як на фото, або центр мозгового штурма. Благодаря легкому передвиженню елементів, за врахування мінус може бути перенесено з зручного для обговореного напівкруги на широкому плацдармі для сна.

Перейти до каталогу "Дивани".